Zverejnené 21.06.2017,

Za prítomnosti hereckej legendy pani Evy Kristínovej sme dnes predpoludním slávnostne otvorili zrekonštruovanú pobočku Lietavská 16. Pobočka patrí k najstarším pracoviskám v petržalskej knižnici a sme veľmi radi, že sme jej priestory mohli predstaviť širokej verejnosti. Zelenú stužku pri otvorení pobočky prestrihli starosta Mestskej časti Bratislava – Petržalka Ing. Vladimír Bajan, riaditeľka knižnice PhDr. Katarina Bergerova a pani Eva Kristínová. Medzi prvými návštevníkmi boli členovia Klubu dôchodcov na Vyšehradskej ul. Ďakujeme našej mestskej časti a poslancom za prejavenú podporu a finančnú pomoc pri realizácii rekonštrukcie. Veríme, že pobočka novými priestormi pritiahne aj nových čitateľov z lokality Lúky. Tešiť sa môžte na príjemný relaxačno- oddychový priestor v knižnici, wi-fi pripojenie a možnosť využitia počítača pre verejnosť.