14.09.2022 10,00- 12,00h.

Pobočka Prokofievova 5 Pre deti prokofievova@kniznicapetrzalka.sk | 02 / 63 82 62 03, FREE WI-FI zóna

Ako funguje ucho? Počujú zvieratká a ľudia rovnako? Kde sa berie ticho? Dá sa zvuk nakresliť?

Podujatie je inšpirované knihou Romana Romanyšyna a Andrija Lesiva Takto počujem.

Kniha je plná krásnych a jasných ilustrácií. Kniha o zvukoch je výborným dôvodom prečo vymýšľať milión zábavných zvukov. Kniha je plná vedeckých a technických faktov (kedy vznikol prvý magnetofón, prvý gramofón, prvý fonograf…).

Knihy Takto vidím a Takto počujem je inšpiratívnymi publikáciami pre naše knihovníčky a knihovníkov v práci s detských čitateľom. Takýto bonus neponúka každá kniha, preto ich odporúčame aj pre prácu s deťmi pani učiteľkám a vychovávateľkám v materských a základných školách.

Podujatie pre Materskú školu Špuntík.