06.09.2017 17,30- 18,45 h.

Pobočka Vavilovova 24 vavilovova24@kniznicapetrzalka.sk | 02 / 62 24 06 13 FREE WI-FI zóna

Vonku je už krásne počasie a preto nám nič nebráni prísť s krásnymi knihami, dramatizovaním čítaním a drobnými aktivitami za deťmi v rámci programu „Knižnica príde za vami“ za detské ihrisko na Vavilovovej ul. č. 1. Komunita miestnych rodičov ihrisko vylepšila, aby sa na ňom deti dobre a bezpečne cítili. Naše knihovníčky Helenka a Vierka budú deťom čítať z kníh, hrať, súťažiť …..

V prípade nepriaznivého počasia budeme čítanie realizovať na pobočke Vavilovova 24.

Na ihrisko-do knižnice je názov nového projektu, ktorý sme začali realizovať s komunitou rodičov na detskom ihrisku Vavilovova 1. Prvé stretnutie detí s knihovníčkami Vierkou a Helenkou bolo veľmi milé a deti naozaj veľmi pozorne počúvali čítanie rozprávky o krtkovi, nosili chorej myške liečivé bylinky, varili zázračný čajíček. S deťmi sme si spoločne zahrali aj divadielko o Neposlušných kozliatkach a Červenej Čiapočke. nakreslili sme si obrázky a vytvorili malú improvizovanú galériu priama na ihrisku. Naplánovali sme si aj ďalšie júnové stretnutie, o termíne vás budeme včas informovať.