06.04.2020 - 31.05.2020

Máte záujem požičiavať si e- knihy 📲📱 a nie ste a v minulosti ste ani neboli čitateľom petržalskej knižnice? Máme pre vás riešenie- tzv. PREDREGISTRACIA .

Vypožičané e-knihy je možné čítať na mobilných zariadeniach (SMARTphone, tablet) s operačným systémom Android a iOS, pomocou aplikácie eReading.cz.

Pobočky petržalskej knižnice sú zatvorené, ale digitálna knižnica , s ponukou e- kníh je vám k dispozícii 24 hodín denne.

👉NÁVOD na predregistráciu do on-line katalógu Carmen

📚Zaregistrujete sa alebo sa prihlásite do on-line katalogu carmen na www.kniznicapetrzalka.sk, nájdete ho na webstránke hore vpravo.

📚Objaví sa náš katalóg, a v jeho ľavej časti nájdete možnosť- predregistrácia. Kliknite na túto možnosť a následne prosím vyplňte čo najviac údajov, ktoré pre možnosť zaregistrovať sa v našej knižnici potrebujeme. Vyberte si pobočku, na ktorej chcete byť registrovaný.

📚Posledným krokom po vyplnení všetkých údajov je stlačiť tlačítko registrovať. Vaša žiadosť príde do knižnice a vy od nás dostanete mail s inštrukciami, na ktoré číslo účtu treba zaplatiť registračný poplatok a vygenerujeme vám aj váš variabilný symbol pre platbu. Po úhrade dostanete od nás opäť mail s prihlasovacími údajmi so systému vypožičiavania e- kníh.

📚HOTOVO – požičiavajte si a čítate e-knihy. Prajeme vám čo najviac príjemných chvíľ pri čítaní.