Zverejnené 28.01.2013,

Samoobslužná knižnica 2012 na Magio pláži

(Projekt „Susedská knižnica“)

S radosťou Vás informujeme, že Miestna knižnica Petržalka v spolupráci s organizátormi Magio pláže opäť otvorila na Tyršovom nábreží už tretíkrát samoobslužnú knižnicu, kde nájdete "čítanie na dovolenku". Za požičanie nič neplatíte, knihu si možete zobrať aj mimo pláže napr. domov, len vás prosíme po prečítaní knihu vrátiť do poličky, či do ktorejkoľvek pobočky knižnice v Petržalke. Každá kniha je označená informačnou samolepkou s webom knižnice www.kniznicapetrzalka.sk Knižnica na pláži je prevádzkovaná rovnako ako pláž – denne do 1. septembra 2012 v čase od 9.00 do 22.00 hod. Do letného projektu budú zaradené knihy, ktoré sú vyradené z knižného fondu, tzv. duplikáty, alebo ide o knihy pochádzajúce z darov od občanov.
Vaša knižnica