Zverejnené 28.02.2013,
Nevieš čo s voľným časom cez jarné prázdniny?
Príď k nám a zaži

Jarné prázdniny v knižnici
4.3. – 8.3.2013

Detské pobočky Miestnej knižnice Petržalka si pre Vás pripravili
na jarné prázdniny zábavné a kreatívne aktivity.

V knižnici na Vavilovovej ul. č. 24 – si na tvorivých dielňach denne od 13:30
do 15:00 zhotovíme výrobky z recyklovateľných materiálov. Od 15:00 do 16:00 sa zahráme spoločenské hry pexeso, Párty Alias, Človeče, nehnevaj sa.
Pre menšie deti máme pripravené omaľovánky a navliekanie korálikov.

V knižnici na Prokofievovej ul. č. 5 – v pondelok – rozprávanie o zvieratkách, ktoré žijú v Petržalke, v utorok sa zahráme spoločenské hry, v stredu si
niečo pekné vyrobíme alebo nakreslíme, vo štvrtok – zábavná matematika a v piatok čítanie z kníh. Začíname vždy o 15:00 hod.

V knižnici na Vyšehradskej ul. č. 27 – Mama, tato, už viem ako na to! – vytvoríme si leporelo, rozprávkovú záložku, nakreslíme si rozprávkových hrdinov,
vyriešime hádanky, tajničky aj hlavolamy. Zahráme sa spoločenské hry.

V knižnici na Furdekovej ul. č. 1 – utorok a stredu od 10:00 do 11:00 hod. zábavné čítanie s interaktívnymi prvkami.

V knižnici na Ambroseho ul. č. 4 – počas celého týždňa – rozprávanie o histórii Bratislavy, pripravujeme výkresy k súťaži Bratislava – moje mesto.
Zahráme
sa spoločenské hry.

V knižnici na Lietavskej ul. č. 14 – sa zahráme spoločenskú hru Párty Alias a budeme lúštiť krížovky s témou názvov kníh a knižných hrdinov.