Zverejnené 19.06.2013,

kliknutím na obrázok zobrazíte plagát na celú stranu

Vernisáž výstavy Putovanie za dobrodružstvom oficiálne otvára náš letný program ešte pred prázdninami. Výstavu sa nám poradilo pripraviť v spolupráci s Bibianou – domom umenia pre deti a Múzeom školstva a padagogiky v Petržalke.
Malí aj veľkí návštevníci majú možnosť pozrieť si rôzne vydania kníh svetoznámych autorov dobrodružnej literatúry, aký mi sú Jules Verne, Daniel Defoe, Mark Twain, Jack London, Karl May a iní. Nájdete tu aj staršie vydania kníh a knihy preložené aj do iných jazykov, ako sú kórejština, španielčina, nemčina, maďarčina a iné. Výstavu dopĺňajú závesné nástenné mapy pravekých rastlín a zvierat, ktoré majstrovsky nakreslil Zdeňěk Burian.
V pobočke na Prokofievovej ul. máte možnosť navštíviť túto expozíciu až do konca letných prázdnin vo výpožičných hodinách pobočky. Deti očas leta čakajú aktivity a podujatia aj na našich ostatných detských a rodinných pobočkách knižnice.

putovanie-01.JPG putovanie-02.JPG putovanie-03.JPG putovanie-04.JPG
putovanie-05.JPG putovanie-06.JPG putovanie-07.JPG putovanie-08.JPG