Zverejnené 29.07.2013,

V poradí už druhou besedou z pripravovaného letného programu našej Open air knižnice na petržalskej Magio pláži bolo stretnutie so spisovateľkami Janou Benkovou a Slávkou Koleničovou. Obe autorky sú bratislavčanky a ich knihy sú medzi čitateľmi , ale najmä čitateľkami našej knižnice veľmi žiadané a obľúbené. Jana Benková má na svojom autorskom konte okrem ženských románov aj knihy rozhovorov s osobnosťami z oblasti kultúry, športu aj známymi politikmi. Na našom stretnutí sme sa rozprávali najmä o knihe Čistá láska, ktorá okrem príbehu ponúka vo svojom závere aj príjemný bonus voforme receptov na výborné dezerty. Kniha sa totiž sčasti odohráva aj v cukrárni. Autorka prezradila , že už o pár dní, vychádza jej nový román Až po uši . Slávka Koleničová čitateľom na besede priblížila svoju knihu Kvarteto, ktorá vyšla minulý rok a jej názov evokuje, že sa jedná o príbehy štyroch dvojíc, ktoré riešia svoje vzťahové problémy. Autorka debutovala v roku 2009 románom Nádej stratených duší a pracuje na novom románe.

OA1-1.JPG OA1-2.JPG OA1-3.JPG
OA1-4.JPG OA1-5.JPG OA1-6.JPG