Zverejnené 11.07.2013,

Open air knižnica na Magio pláž 2013
na Tyršovom nábreží od 29.6.2013 – do 8.9.2013.

Samoobslužná knižnica 2013

S radosťou Vás informujeme, že Miestna knižnica Petržalka v spolupráci s organizátormi Magio pláže opäť otvorila na Tyršovom nábreží už štvrtýkrát samoobslužnú knižnicu, kde nájdete "čítanie na dovolenku", najviac však beletriu, hlavne romány pre ženy, detektívky, detské knihy, nájde sa aj náučno-populárna pre deti. Knižnica je umiestnená v priestore čitárne. Za požičanie nič neplatíte, knihu si môžete zobrať aj mimo pláže napr. domov, len vás prosíme po prečítaní knihu vrátiť do poličky, či do ktorejkoľvek pobočky knižnice v Petržalke. Do letného projektu sú zaradené knihy, ktoré sú vyradené z knižného fondu, tzv. duplikáty, alebo ide o knihy pochádzajúce z darov od občanov.
Každá kniha je označená informačnou samolepkou s logom knižnice.
Knižnica na pláži je prevádzkovaná rovnako ako pláž – denne do 8. septembra 2013 v čase od 9.00 do 22.00 hod.

Vaša
Miestna knižnica Petržalka