Zverejnené 29.09.2014,
Dni dobrovoľníctva 2014,
Miestna knižnica Petržalka a Dobrovoľnícka skupina Vŕba
rozdávanie darovaných a vyradených kníh

Miestna knižnica Petržalka sa tento rok už štvrtýkrát 26.septembra zapojila do projektu Dni dobrovoľníctva. V priestoroch vestibulu Onkologického Ústavu Sv. Alžbety v Bratislave na Heydukovej ulici pod záštitou občianskeho združenia Dobrovoľnícka skupina VŔBA, kde sme rozdávali vyradené knihy z nášho knižného fondu. Z ponúkaných 800 titulov sme rozdali asi 500 titulov. Ponúkali sme hlavne literatúru pre dospelých, no veľký záujem bol aj o detskú literatúru. Pevne veríme, že okoloidúcim sme priniesli radosť a tak ovplyvnili náladu pacientom, ich príbuzným aj personálu, vyvolali úsmev na ich tvárach a povzbudili ich. Zostatok kníh sme ponechali pre potreby ďalších záujemcov z radov pacientov. Na akcii sa zúčastnili knihovníčky Veronika Pavelková a Ľudmila Berecová.

DD2014-1.JPG DD2014-2.JPG DD2014-3.JPG
DD2014-4.JPG DD2014-5.JPG