Zverejnené 18.12.2014,

Aj tento rok pokračuje naša podpora projektu „Susedské miniknižnice“, ktorého cieľom je dostať knihy, čo najbližšie k čitateľovi. Zriaďujeme malé miniknižnice v obytných domoch, či zdravotných zariadeniach. Knihy si môžu požičať obyvatelia domu alebo záujemci bezplatne a bez registrácie. Ide o knihy vyradené z fondu knižnice alebo darované obyvateľmi. Prispieť do poličky knihami môžu samozrejme aj samotní obyvatelia či susedia. Dnes Vás pozývame nahliadnuť do šiestich takýchto miniknižníc – na Vyšehradskej máme už dve knižnice, Rovniankovej, Wolkrovej, Šustekovej.

V poliklinike Heydukova zásobujeme našu samoobslužnú miniknižnicu v rámci našej dobrovoľníckej činnosti a v spolupráci s Dobrovoľníckou skupinou Vŕba.

Poličky alebo regále sme pred Vianocami doplnili knihami a pekne vyzdobili.