Zverejnené 10.02.2015,

Od pondelka 9. februára 2015 máte možnosť pozrieť si v priestoroch pobočky Miestnej knižnice Petržalka výstavu fotografií herečky a speváčky pani Jany Hubinskej, ktorá túto fascinujúcu krajinu navštívila dvakrát a pri otvorení výstavy sa s nami o svoje zážitky aj podelila. Napriek zlému počasiu sme si nielen vypočuli jej zážitky z mnohokilometrovej cesty pod Anapurnu, zážitky z Káthmándu aj z národného parku Čitván. Po besede sme si ešte spoločne pozreli dokument z tejto cesty a aby sa nám lepšie počúvalo , Jana Hubinská spolu s našimi knihovníkmi pozvali všetkých na pravý nepálsky čaj.

neprisposobivi-1.JPG neprisposobivi-2.JPG neprisposobivi-3.JPG neprisposobivi-4.JPG
neprisposobivi-5.JPG neprisposobivi-6.JPG neprisposobivi-7.JPG neprisposobivi-8.JPG