Zverejnené 04.06.2015, Pre deti Pre dospelých Pre mládež

Od 1. júna budete môcť navštíviť na pobočke Prokofievova 5 výstavu Knihy pre deti ocenené v Čechách a na Slovensku, ktoré Miestna knižnica Petržalka pripravila v spolupráci s Bibianou medzinárodným dňom umenia pre deti a s Památníkem národního písemnictví v Prahe. Výstavu tvorí kolekcia slovenských a českých ilustrátorov, ktorí boli ocenení za posledné roky a knižnica ich doplnila aj o kolekciu kníh. Súčasťou výstavy je aj sedem animovaných filmov, ktoré boli ocenené na Bienále animácií Bratislava a môžete si ich v knižnici pozrieť. Výstavu si môžete pozrieť do 8. augusta 2015.

ocenene_knihy-01.JPG ocenene_knihy-02.JPG ocenene_knihy-03.JPG ocenene_knihy-04.JPG
ocenene_knihy-05.JPG ocenene_knihy-06.JPG ocenene_knihy-07.JPG ocenene_knihy-08.JPG
ocenene_knihy-09.JPG ocenene_knihy-10.JPG ocenene_knihy-11.JPG