Zverejnené 15.06.2015, Pre deti Pre dospelých Pre mládež
Petržalská burza kníh

Na tradičných Dňoch Petržalky samozrejme nemôže chýbať ani petržalská knižnica. Náš šikovný tím knihovníkov ponúkol aj tento rok návštevníkom areálu Dostihovej dráhy v Petržalke množstvo kníh vyradených z fondov knižnice. Veľmi nás potešilo, že aj na burzu náš prišlo podporiť množstvo čitateľov, ktorých poznáme z pobočiek knižnice a spolu so svojimi rodinami či priateľmi nás neobídu ani na tomto podujatí. V ponuke tento rok bolo 2.500 knižných titulov. Návštevníci si mohli vybrať z ponuky historických románov a kníh zo súčasnosti, široká ponuka bola v žánri detektívok, sci-fi a ženských románov. Za symbolickú sumu sa predalo viac ako 800 kníh. Kto nestihol prísť na Petržalskú burzu kníh, nech nie je smutný, cez letné mesiace chystáme tzv. Knižný kolotoč pred fontánou Technopolu a knihy z našej knižnice nájdete aj v Open air knižnici na letnej pláži na Tyršovom nábreží. Určite sa tam spoločne uvidíme aj pri besedách so slovenskými autormi a pri detskom programe , ktorý začína už na budúci piatok.

PBK1-1.jpg PBK1-2.jpg PBK1-3.jpg
PBK1-4.jpg PBK1-5.jpg