Zverejnené 30.08.2016, Pre deti Pre mládež Rodiny s deťmi

S letnými prázdninami sme sa rozlúčili spolu s deťmi na Magio pláži, kde sme počas celého prázdninového obdobia pripravili päť skvelých podujatí pre deti a dve besedy so slovenskými autorkami. Letné prázdniny v samoobslužnej knižnici zavŕšilo predstavenie na motívy knihy Kristy Bendovej Opice z našej police. A tak ako aj pri iných spoločných stretnutiach s deťmi na pláži, opäť sme si trocha čítali a trocha súťažili. Za spoluprácu ďakujeme detskému časopisu Slniečko, našim milým ilustrátorom Alene Wagnerovej a Vladimírovi Kráľovi, našim spolupracovníkom – divadelníkom a samozrejme aj našim knihovníkom. Tešíme sa na vás od 5. septembra 2016, pri pravidelných stretnutiach s deťmi rámci vyučovania, na poobedných stretnutiach s deťmi zo školských klubov detí , na podvečerných stretnutiach pri večerníčkových čítaniach, alebo na komunitných či klubových stretnutiach v našej knižnici. Úspešný štart do nového školského roka deťom želá petržalská knižnica.