Zverejnené 26.03.2017,

Festival Prebuď sa (s) knihou , ktorý bude v dňoch 29.- 31. marca prebiehať v petržalskej knižnici v sebe zahrnie aj zaujímavú diskusiu. Čo všetko sa pre ..násť ročných deje v petržalskej knižnici? Aké projekty máme pre túto vekovú kategóriu detí a študentov pripravené? Ako sa s tínedžermi v knižnici hovorí o povinnom čítaní, o poézii, ako prebieha workshop o kreatívnom hľadaní nových výrazových prostriedkov pri písaní vlastných autorských textov, ktoré knihy sú vybrané do projektu v.v.v. vstúp, vyber, vypožičaj? Aké sú vaše skúsenosti s tínedžermi a ich prístupom k čítaniu a literatúre? Pozývame vás do knižnice na diskusiu s knihovníkmi, ktorú bude moderovať Dado Nagy. Projekt podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.