Zverejnené 04.04.2017,

pobočka knižnice Lietavská 16 bude

dôvodu rekonštrukcie zatvorená

od 19.4. do 16.6.2017.

Počas rekonštrukcie, môžete bezplatne využiť služby pobočky na Vyšehradskej 27. Pobočku Lietavská 16 otvoríme 19.6.2017, kde Vás srdečne radi opäť uvidíme a kde Vám vo vynovených priestoroch bude k dispozícií fond knižnice, internet, wifi, relaxačná zóna, periodiká a ostatné knižničné služby.

Tešíme sa na vás v nových priestoroch!

Rekonštrukcia pobočky Lietavská 16 je v plnom prúde. V prvej etape sme museli uvoľniť priestory a presťahovať viac ako 24.000 kníh do provizórnych náhradných priestorov. V týchto dňoch už beží druhá etapa rekonštrukčných prác a vymieňajú sa podhľady, elektroinštalácia, strhávajú sa staré tapety a následne budú steny vystierkované, natreté na bielo a pobočka dostane aj novú podlahu. Otvorenie plánujeme na 19. júna 2017.

Vaša Miestna knižnica Petržalka