Zverejnené 20.06.2017,

Dramatizované čítanie, literárny kvíz, hádanky, divadielko, kreslenie obľúbených knižných hrdinov- to všetko vás čaká vo štvrtok 22. júna od 16,00 do 21,30 na Hlavnom námestí v Bratislave, kde sa predstaví mestská časť Petržalka a chýbať pri tom nesmie samozrejme, ani naša knižnica. Pripravili sme si pre vás aj možnosť, získať členstvo v jednej z našich desiatich pobočiek na jeden rok zdarma.

Petržalka prešla včera na pár hodín na druhú stranu Dunaja. Mestská časť sa prezentovala na Hlavnom námestí a chýbať pri tom nemohla samozrejme ani naša knižnica. “ Farby knižnice“ hájili naši kolegovia Zsuzsanna a Miško a priniesli sme cca 30 krásnych inšpiratívnych detských kníh. Pre deti sme si pripravili literárny kvíz, divadielko a dramatizované čítanie rozprávky a možnosť nakresliť si pekný obrázok. Rozdali sme kupóny s možnosťou bezplatne sa registrovať na našich pobočkách. Ďakujeme všetkým, ktorí nás navštívili.