Zverejnené 27.10.2018,

Každý, kto navštívil v piatok 26.10.2018 pobočku Prokofievova 5 a prisadol si do publika neoľutoval. Na pódiu sa striedali knihovníci i priatelia petržalskej knižnice – členovia knižného klubu, mosťáci, partneri, známe tváre a hudobníci.

Program druhej časti projektu Počúvadlo bol zostavený skutočne precízne a dôkladne. Aj keď sa na poslednú chvíľku vymenil jeden účinkujúci nič to neubralo na jeho kvalite . Zaujímavé úryvky z kníh,  skvelé podanie, výborná hudba a od začiatku až do konca vynikajúce publikum – také bolo Počúvadlo. Niekoľkohodinový program sa niesol v príjemnej a priateľskej atmosfére a na jeho konci si mnohí so sebou zobrali knižnú odmenu.

Ďakujeme: Deťom s rakovinou n.o., Lukáš KuppéKatarína FeldekováLucia VráblicováDom sociálnych služieb – MOST, n.o.Ružena ŠípkováLONGITALMichal KulhavýDaniel Fischer – fanpageArchívny ChlapecMichaella Myš KamenskáMarina Nemethova,Peter GärtnerInaque.sk a ODEON.sk. Špeciálne ďakujeme Fondu na podporu umenia!

Už teraz sa tešíme na ďalšie pokračovanie.