Zverejnené 08.10.2020,

Včera sa uskutočnilo udeľovanie cien za architektúru CE ZA AR 2020, ktoré udeľuje Slovenská Komora Architektov. Blahoželáme Mestskej knižnici v Senci, ako aj architektovi Matúšovi Bišťanovi za víťazné architektonické dielo v kategórii interiér – oddelenie odbornej literatúry Mestskej knižnice v Mestskom kultúrnom stredisku Senec.

Knižnici želáme veľa spokojných čitateľov, motivovaných pracovníkov a dobrej pohody v pekných priestoroch! Je to skvelá propagácia knižníc, ich významu a nenahraditeľného vkladu pre spoločenskú kultúru a vzdelanie.

Správa je príjemná aj pre nás, petržalskú knižnicu, ktorá priebežne obnovuje a revitalizuje v rámci vlastných možností a s podporou zriaďovateľa svoje pobočky. Pozrite si v galérii, čo sme za posledné roky dosiahli: