Zverejnené 23.05.2021,

Aj napriek premenlivému počasiu sa v sobotu uskutočnila prvá úprava terasy pri knižnici na Vavilovovej ul. pred letnou sezónou. Dobrovoľníci Slávka, Miška, Veronika, Zsuzska, Ferko a pani riaditeľka petržalskej knižnice Katarína Bergerová spoločne s OZKrasy terasy priložili ruku k dielu a nadviazali tak na pokračovanie revitalizácie terasy, ktorá sa začala realizovať v lete minulého roka. Dobrovoľníci čistili, montovali pavilón a spoločne s p. Kopčovou, ktorá sa stará o predzáhradku na prízemí terasy dosádzali kvety do vlastnoručne robených kvetináčov. Nechýbala dobrá nálada, spravilo sa veľa dobrej roboty. Sme radi a veríme, že si spoločne s čitateľmi, návštevníkmi, priateľmi a obyvateľmi užijeme potenciál, ktorý terasa na Vavilovovej ponúka.