Zverejnené 23.08.2021, Pre deti Pre dospelých Pre mládež Rodiny s deťmi

Neskrývame nadšenie a radosť, že sme záver leta oslávili spolu s vami na jedinečnom 10. ročníku podujatia Rozlúčka s letom – Na palube jednorožca, ktorú sme si spolu užili v Sade Janka Kráľa. Naše stanovište navštívilo viac ako 500 detí a ich rodičov, ktorí takto spoznali petržalskú knižnicu a tím našich skvelých a kreatívnych knihovníkov. Deti pre získanie pečiatky plnili rôzne úlohy od triedenia odpadu, maľovania kameňov, odpovedania na zaujímavé kvízové otázky až po lovenie rybičiek v bazéne či výrobu farebných záložiek do kníh. Mladším deťom sme čítali knižky o prírode, zvieratkách a nechýbali ani knižky na tému ekológie.

Veríme, že ste si zábavu s nami užili a tešíme sa na stretnutie s vami v našej knižnici.