Zverejnené 25.04.2022, Pre deti Pre dospelých Pre mládež Rodiny s deťmi Seniori
Bratislavské mestské dni sa počas víkendu prvýkrát uskutočnili aj v petržalskej knižnici a bolo nám s vami, našimi čitateľmi a priateľmi naozaj príjemne.
Mnohí z vás ste sa vrátili k obľúbenej „Burze kníh“, kde ste si mohli vybrať zo širokej ponuky knižných titulov.
Veselá atmosféra sa niesla aj knižnicou Turnianska 10, kde si deti spolu s rodičmi prišli vypočuť čítanie autorky Miroslavy Naďovej z knihy „Guľôčko, Ihličko a dračie vajce“.
Na pobočke odbornej a cudzojazyčnej literatúry prebehlo priateľské stretnutie s hosťami z Městská knihovna v Praze a Národní knihovna ČR. Riaditeľka petržalskej knižnice si s hosťami vymenila skúsenosti, informácie a príklady dobrej praxe z knižníc.
Za zmienku tiež stojí počet 496 výpožičiek, 212 návštevníkov a 47 bezplatných registrácií nových čitateľov.
Bolo nám s vami naozaj skvele a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie.