Zverejnené 17.01.2023,

Vážené a milé čitateľky, vážení a milí čitatelia,

radi by sme Vám zapriali všetko dobré do Nového roka, aby bol pre Vás príjemným, šťastným a plným dobrých kníh. 🙂

Knižnica Nový rok otvorila poradou všetkých zamestnancov, kde sa vzájomne informovali o naplnení cieľov za rok 2022.
Podarilo sa pre Vás obohatiť knižné police na všetkých pobočkách o 3 702 nových knižných titulov. Ku koncu roka fond knižnice predstavuje dokopy 192 018 kníh čakajúcich na vypožičanie a prečítanie. Teší nás Váš záujem a ďakujeme za Vašu priazeň počas roka 2022. Aj v roku 2023 sa môžete tešiť na zaujímavé podujatia a spolupráce.

Pobočky knižníc fungujú už v klasickom režime, podľa výpožičných hodín. Zmenou je zatvorená pobočka Vavilovova 26, ktorá prechádza rozsiahlou rekonštrukciou.