Zverejnené 15.03.2023, Pre deti Pre dospelých Pre mládež

Hľadáte malý, zmysluplný a ekologický darček pre blízkeho človeka, kamaráta/tku?

Ponúkame vám možnosť zakúpenia darčekového čitateľského preukazu formou darčekovej poukážky rôznej hodnoty, ktorú si obdarovaný/ná môže zameniť za čitateľský preukaz na ktorejkoľvek pobočke podľa vlastného výberu.

Vybrať si môžete z týchto typov čitateľských preukazov, pre ktoré sme pripravili aj krásne grafické spracovanie:

Detský čitateľský preukaz pre deti do 16 rokov v hodnote 3, – eurá

Čitateľský preukaz pre dospelého čitateľa v hodnote 6, – eur

Čitateľský preukaz, ktorý je platný na všetkých deväť pobočiek petržalskej knižnice v hodnote 12, – eur

Darčekové preukazy sú dostupné vo všetkých pobočkách petržalskej knižnice a za čitateľský preukaz si ich vie obdarovaný/obdarovaná osoba vymeniť do jedného roka od zakúpenia darčekovej formy preukazu.

Veríme, že vás nová možnosť potešiť niekoho zo svojich blízkych či priateľov touto formou darčeka osloví.