Zverejnené 03.05.2023,

Knižnica Petržalka prijme do pracovného kolektívu novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu

Vedúca/ci útvaru ekonomiky, hospodárenia, personálnej práce a miezd

Miesto výkonu práce: Miestna knižnica Petržalka, rozpočtová organizácia mestskej časti Bratislava-Petržalka

Funkčný plat: od 1.200 € + plat je dohadovaný vždy individuálne na základe kvalifikácie a skúseností.

Termín nástupu: 1.7.2023 alebo dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok / hlavný pracovný pomer

Požadované vzdelanie:
– vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním:

– s praxou v oblasti rozpočtovania a účtovníctva rozpočtovej organizácie, finančné hospodárenie s rozpočtom,

– orientáciu v príslušnej legislatíve

– spoľahlivosť, komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť, odolnosť voči stresu

– ovládanie Excel, Word, Outlook, IS SAMO – výhodou, Trimel

– ochotu a chuť pracovať

Výhody a benefity spojené s vašou novou prácou:

– 5 dní dovolenky navyše (VKZ)

– príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1. odpracovanom roku)

– práca v stabilnom prostredí kultúrnej organizácie

– potrebné školenia, semináre

– samozrejme príspevok na stravovanie

– a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe

Nezabudnite pripojiť k žiadosti:

– štruktúrovaný profesijný životopis

– certifikáty o relevantných kurzoch a školeniach

– doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní

Informácie o výberovom konaní

Vašu žiadosť o prácu, spolu s uvedenými dokumentmi, môžete posielať minimálne do 30.mája 2023 (vrátane) na e-mail sekretariat@kniznicapetrzalka.sk alebo triskova@kniznicapetrzalka.sk.

Informáciu o úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 5 dní od termínu konania pohovoru. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Kto to vlastne sme?

Miestna knižnica Petržalka je rozpočtová organizácia Mestskej časti Bratislava – Petržalka s deviatimi pobočkami. Knižnica má cca 30 zamestnancov. Je jednou z najväčších knižníc v bratislavskom kraji.

Spracovanie osobných údajov:
Vaše osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzatvorením pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté iba členom pohovoru a pracovníčke, ktorá pripravuje podklady. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas jeho trvania a po tejto dobe budú zlikvidované, alebo v prípade uzavretia pracovnej, či inej zmluvy, využité na tieto účely. Neuskutoční sa pritom ich prenos do tretích krajín.