
Naše knihovníčky Zuzka a Miška z pobočky Furdekova sa v dňoch 12. až 13. novembra 2024 zúčastnili Medzinárodnej prehliadky knižničných podujatí, ktorú organizovala Krajská knižnica P.O. Hviezdoslava v Prešove.
Témou tohtoročnej prehliadky boli podujatia o vzťahoch medzi seniormi a deťmi s názvom „Všetky farby života“.
Táto platforma je možnosťou stretávania sa mnohých knihovníčiek a knihovníkov, aby si vymenili nápady, inšpiráciu a prezentovali inovatívne prístupy k práci s čitateľmi a komunitou.
Naše kolegyne predstavili podujatie „Načo sú nám starí rodičia“, ktoré bolo niekoľkokrát odprezentované aj deťom z petržalských materských a základných škôl v rámci októbra – mesiaca úcty k starším ľuďom.
Sme hrdí na ich úsilie a skvelú reprezentáciu našej knižnice.