Zverejnené 01.07.2012,

Nevieš čo s voľným časom cez prázdniny?
Príď k nám a zaži

LETO V KNIŽNICI

Detské pobočky Miestnej knižnice Petržalka si pre Vás pripravili na leto zábavné, kreatívne, ale i vzdelávacie aktivity. Spoločne sa v knižnici zahráme, niečo pekné si prečítame, vyrobíme, nakreslíme a budeme riešiť hádanky, testy a kvízy.

V knižnici na Vavilovovej ul. č. 24 Vás knihovníčky prevedú svetom zvieratiek a rastlín žijúcich v okolí Vŕby hlavovej. Prednášky sa budú konať 4. júla, 25. júla, 15. augusta a 21. augusta vždy o 14:00 hod.

V knižnici na Prokofievovej ul. č. 5 si každý pondelok budeme čítať zaujímavé knižky, každú stredu si niečo pekné vyrobíme alebo nakreslíme a každý štvrtok si zahráme stolové, zábavné a logické hry. Začíname vždy o 14:00 hod.

Turnaj v pexese s rozprávkovými postavičkami, spojená s hrou bude v knižnici na Lietavskej ul. č. 14 každý utorok a stredu od 10:00 do 12:00 hod. počas mesiaca júl.

16. august – Turnaj v šachu o víťazný pohár na Prokofievovej ul. č. 5

V knižnici na Furdekovej ul. č. 1 každý utorok a stredu počas mesiaca júl od 10:00 do 11:00 hod. Vás knihovníčka prevedie svetom rozprávok.

V knižnici na Ambroseho ul. č. 4 si môžu deti vyrábať papierové skladačky origami a kirigami.