14.11.2022 - 31.12.2022

Pobočka Vavilovova 26 vavilovova26@kniznicapetrzalka.sk | 02 / 62 52 04 08, WI-Fi FREE zóna
OBYVATELIA VAVILOVOVEJ, PRIPRAVTE SA NA REKONŠTRUKČNÉ PRÁCE
Milí Petržalčania, od PONDELKA 14. novembra 2022 čaká jednu z najstarších pobočiek Miestna knižnica Petržalka na Vavilovovej 26 komplexná obnova jej priestorov.
Knižnica slúži čitateľom už 36 rokov a po minuloročnej výmene okien sa dočká zaslúženej obnovy, ktorá knižnici prinesie väčšie možnosti realizácie podujatí, príjemnejší a svetlejší priestor na oddych, čítanie a štúdium našich obyvateľov.
Z tohto dôvodu bude počas nasledujúcich šiestich týždňov v okolí knižnice možný výskyt zvýšeného hluku a prašnosti.
Vopred vám ĎAKUJEME za vašu TRPEZLIVOSŤ a tešíme sa na spoločne a kvalitne strávený čas v čoskoro vynovených priestoroch našej knižnice.