09.05.2024 17,30-22,00h.

Pobočka Vavilovova 26 Komunitné stretnutia Pre dospelých vavilovova26@kniznicapetrzalka.sk | +421 947 487 716, WI-Fi FREE zóna

Píšeš a chceš sa zlepšiť? Chceš svoju tvorbu dať zhodnotiť skúsenejším autorom? Hľadáš si komunitu? Páči sa ti podcast Aj Ty Môžeš Písať? Príď!

Literárny klub ATMP je zameraný na:

• kreatívne písanie a zlepšovanie sa v ňom
  • spoznávanie reálií slovenského literárneho sveta (súťaže, profesionálne autorstvo, vydávanie kníh)
  • vzájomnú podporu (beta-reading, konštruktívnu kritiku aj teplé ľudské slovo)
  • podporu i aktívnu účasť v podcaste Aj Ty Môžeš Písať

Jednoducho, ak sa chceš stať dobrým autorom, pridaj sa k nám – veď Aj Ty Môžeš Písať!

Ako sme vznikli: Pol roka po vzniku podcastu Aj Ty Môžeš Písať sa jeho tvorca a porotca súťaže Martinus Cena Fantázie 2022 Marek Vaňous opýtal na sociálnych sieťach, či by sa niekto z fanúšikov chcel stretnúť naživo. Odvtedy sa stretávame každý mesiac. Od februára 2023 máme možnosť mať pravidelné stretnutia v Miestnej knižnici Petržalka, na pobočke Turnianska 10.

Ako vyzerá stretnutie: Živú debatu o knihách, filmoch a vlastných dielach dopĺňame súťažou na 15 minút (zadaná téma, pero, papier a minimum času – čo napíšeš ty?). Texty si vzájomne čítame a hodnotíme. Stretnutie je ako podcast Aj Ty Môžeš Písať, len naživo – a preto stokrát lepšie.

Prijímame nových členov? Jasné. Príď!

Vek: Je len číslo. Aj Ty Môžeš Písať.

Kde nás nájdeš: V Petržalskej knižnici, na pobočke Vavilovova 26.

Kedy: Stretnutia v petržalskej knižnici na Vavilovovej 26, jedenkrát mesačne, od 17,30 do 20,30 hod.

Pridaj sa k nám, už sa tešíme!