Leto s petržalskou knižnicou 2017

Letný program našej knižnice koncipujeme nielen na našich detských a rodinných pobočkách- Prečítané leto, ale aj na obľúbenej letnej pláži na Tyršovom nábreží- samoobslužná knižnica a detské divadelné predstavenia. Pripravené sú aj dva Knižné kolotoče a projekt na ihrisko, do knižnice na detskom ihrisku Vavilovova 1.

Iné projekty

• Kto na teba čaká v mori?

Charakteristika: Malá Ivka cestuje prvýkrát k moru. Na pláži si nájde nového priateľa – kraba pustovníka, s ktorým prežíva jedno dobrodružstvo za druhým….

• Nebojme sa povinného čítania

Projekt ponúka študentom stredných škôl, vybrané literárne diela odporúčanej alebo povinnej literatúry určené pre stredné školy. Cieľom projektu je ukázať…

• Kde sa skrýva šťastie