24.07.2020 11,00- 12,00 hod.

Pobočka Vavilovova 24 vavilovova24@kniznicapetrzalka.sk | 02 / 62 24 06 13 FREE WI-FI zóna

Letná knižná školička je vzdelávací projekt petržalskej knižnice oslovujúci všetky deti materských a základných škol. Spoločne sa cez letné prázdniny naučíme viac o našom meste, prírode, okolí a veciach, ktoré nás obklopujú.
Barbora Piatrova je nadšená obdivovateľka tých najkrajších a najlepších detských kníh vybraných naozaj veľmi starostlivo pre rôzne vekové kategórie detí.
Činčuáčik knihy pre deti je malé, nezávislé pojazdné petržalské kníhkupectvo, v ktorom nájdete pre svoje deti vždy iba kvalitné knihy, ktoré milujeme aj my, v našej knižnici. A práve z takýchto kníh bude Barborka Piatrová čítať malým aj väčším deťom na detskom ihrisku pri SOŠ gastronómie na Farského ul.