30.06.2021 14,00- 17,00h.

Pre deti Rodiny s deťmi
Cieľom podujatia je interaktívnym spôsobom predstaviť fungujúce občianske združenia, neziskové či dobrovoľnícke organizácie pôsobiace v našej mestskej časti pre vás, obyvateľov a návštevníkov Petržalky.
Nultý ročník podujatia Komunitný život v Petržalke sa uskutoční 30. júna 2021 v priestoroch Nobelovho námestia od 11:00 do 17:00.
Tešiť sa môžete na našich priateľov z Miestnej knižnice Petržalka, Kultúry v Petržalke, Múzea petržalského opevnenia, OZ Gaston, OZ Krasy terasy, Materského Centra Budatko a mnohých ďalších.
Podujatie organizujeme počas stále prebiehajúceho participatívneho procesu, v ktorom sa snažíme zhromaždiť a následne vyhodnotiť čo najväčší počet vašich podnetov a nápadov na budúcu podobu Nobelovho námestia. Zapojiť sa môžete priamo na mieste v našom petržalskom stánku alebo ONLINE na www.NOBELOVONAMESTIE.sk.
ĎAKUJEME a teším sa na vás aj s bohatým programom.
SPRIEVODNÝ PROGRAM PETRŽALSKEJ KNIŽNICE :
14:00 – 17:00:  Čitateľský kútik, vyrábanie knižných záložiek, čítame si spoločne.
14:30 – 15:30:  Vesmíro, divadelné predstavenie pre malých a veľkých  Divadlo SpozaVoza. Podujatie je realizované v rámci festivalu Prebuď sa s knihou, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Všetci návštevníci podujatia sa musia riadiť pokynmi organizátorov a platnými protipandemickými opatreniami. ĎAKUJEME, že ste zodpovední spolu s nami.