15.10.2020 - 30.11.2020

Pobočky Furdekova 1, Haanova 37, Lietavská 16, Prokofievova 5, Rovniankova 3, Turnianska 10, Vavilovova 24, Vavilovova 26, Vyšehradská 27 furdekova1@kniznicapetrzalka.sk | 02 / 62 31 53 24 FREE WI-FI zóna
  • Pobočky petržalskej knižnice sú otvorené a ponúkajú všetky výpožičné služby.
  • Knihy karantenizujeme a dodržiavame všetky epidemiologické opatrenia.
  • Prístup na verejný internet a využitie počítačov nie je bohužiaľ v týchto dňoch možné
  • Maximálne možné počty čitateľov na jednotlivých pobočkách sme upravili v závislosti od veľkosti pobočky ( 15 ľudí na veľkých pobočkách, 5 ľudí na menších pobočkách a max. 4 ľudia na pobočke Dudova 2) .
  • Ohľaduplnosť voči iným ľuďom je v dnešnej dobe základom aj v knižnici, ktorá ako veríme, je miestom, ktoré radi navštevujete.
  • Rúško-odstup-ruky, t.j. R-O-R je už od marca našim heslom.
  • Skráťte si čas strávený v knižnici v týchto dňoch na minimum a využite našu bezplatnú službu objednania kníh cez náš online katalóg.
  • Sledujte nás aj na webe www.kniznicapetrzalka.sk, na Facebooku, na YouTube, kde nájdete mnoho inšpiratívnych videí o knižných novinkách a dianí v knižnici, ale aj na Instagrame- Miestna knižnica Petržalka.