16.10.2023 13,00- 14,00h.

Seniori

V pondelok 2.10.2023 štartuje 16. ročník tradičného a obľúbeného Petržalského Seniorfestu, ktorý sa bude konať pod záštitou Jána Hrčku, starostu MČ Bratislava – Petržalka.

Petržalská knižnica si do Seniorfestu pripravila dve podujatia a to:

⇒vedomostný kvíz o minulosti a súčasnosti Petržalky, ktorý bude prebehať v novej Petržalskej klubovni aktívnych seniorov na Osuského 8,

⇒poradňa Bystrý utorok, ako na mobil a tablet, ktorú môžete navštíviť bezplatne pobočke Prokofievova 5,

⇒hudobné popoludnie počúvania platní a CD z archívnej zbierky petržalskej knižnice na Vavilovvej 26

⇒poradňu počítačových zručností na Vavilovovej 26

Seniori  nad 70 rokov majú v našej knižnici možnosť bezplatnej celoročnej registrácie na ktorúkoľvek pobočku knižnice. Čitateľský preukaz je aj vašou bezplatnou vstupenkou do sveta elektronických kníh, na elektronickej čitárne detských kníh a vstupom na všetky podujatia a výstavy realizované petržalskou knižnicou.