10.12.2022 9,00- 13,00h.

Pobočka Prokofievova 5 Komunitné stretnutia Pre deti Pre dospelých Rodiny s deťmi Seniori prokofievova@kniznicapetrzalka.sk | +421 947 487 712, FREE WI-FI zóna

Po dlhých dvoch rokoch otvárame opäť predvianočnú tradíciu Vianočného bazáru v knižnici.

Návštevníci budú mať možnosť zakúpiť si krásne darčeky pre seba či svojich blízkych z ponuky dvoch organizácií, ktoré sídlia v Petržalke a to DSS Most na Haanovej ul. n.o. Impulz z Turnianskej ul.

Deti budú mať možnosť vidieť výber animovaných filmov a rozprávok, ktoré deti a rodičia majú možnosť vidieť iba v rámci Bienále animácií Bratislava a pri projektoch, s ktorými BAB spolupracuje.

V rámci priestoru knižnice vytvoríme aj dielničky, v ktorých si deti s pomocou našich kolegýň a kolegov môžu vytvoriť peknú vianočnú pohľadnicu, alebo malý darček.

Pohľadnice môžu deti venovať aj do projektu Petržalská vianočná pošta.

Vytvorili sme možnosť aby si deti bezplatne vybrali aj z detských kníh, ktoré nemusia vrátiť a ako veríme, urobia im radosť v tomto predvianočnom čase.

Pre rodiny a deti z Ukrajiny sme pripravili možnosť bezplatne si vybrať krásne knihy v slovenčine, ktoré venovali naši čitatelia v rámci projektu Deti potrebujú knihy.

Teším sa v sobotu, 10.decembra 2022 na pobočke Prokofievova 5,  od 9,00 do 13,00 h.