01.03.2021 - 07.03.2021

Pobočky Furdekova 1, Haanova 37, Lietavská 16, Prokofievova 5, Vavilovova 24, Vavilovova 26, Vyšehradská 27 Pre deti Pre dospelých Pre mládež Seniori furdekova1@kniznicapetrzalka.sk | 02 / 62 31 53 24 FREE WI-FI zóna

Prvý marcový týždeň je už neodmysliteľne spätý s Týždňom slovenských knižníc.

V pondelok  1. marca štartuje už jeho 22. ročník, do ktorého sa aktívne zapája aj petržalská knižnica. Z dôvodu súčasných obmedzení sme tohtoročný program presunuli do online priestoru.

V týždni od 1. – 5. 3. 2021 môžete využiť bonusy, ktorými sú bezplatná registrácia a preregistrácia a odpustenie všetkých poplatkov za upomienky pri podmienke vrátenia všetkých vypožičaných kníh.

Plánujeme novú službu pre našich čitateľov, donášku vypožičaných kníh. K tomuto pilotnému projektu sme vytvorili jednoduchú anketu, ktorej cieľom je zistiť záujem a možnosti jej prevádzkovania.

V pondelok 1. marca 2021  – online prezentácia knihy „Záhada knižnice na konci ulice“ autorky Kristíny Balúchovej a ilustrátorky Gedvigy Gutierrez.

Predstavenie knižných noviniek knihovníčkami a knihovníkmi na YouTube a facebooku knižnice.